top of page

Změňte
čtenáře
na zákazníky.

Zvyšte s námi viditelnost vaší osobní nebo firemní značky a zjednodušte si získávání nových klientů. Jsme marketingoví experti na komunikaci a tvorbu obsahu a naučíme to i vás.

Jsme specialisti na tvorbu obsahu a textů.

Vyberte si:

1

Konzultace

Můžete si čas naší Lucie vybrat formou krátkých konzultací. 

2

Service Name

Describe your service here. What makes it great? Use short catchy text to tell people what you offer, and the benefits they will receive. A great description gets readers in the mood, and makes them more likely to go ahead and book.

3

Service Name

Describe your service here. What makes it great? Use short catchy text to tell people what you offer, and the benefits they will receive. A great description gets readers in the mood, and makes them more likely to go ahead and book.

Náš příběh.

Pracujeme s vámi, ne pro vás.

Naši devizou je více než 15 let zkušeností z B2B byznysu, které jsme propojili se zkušenostmi z obsahového marketingu. Naším cílem je spolupráce. Nejsme plniči úkolů.

Máme zkušenosti s oblastmi jako je právo, automotive a průmysl, konzultační byznys, řemeslo, design a architektura a mnoho dalšího.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
_NOS7313_fin_komprim.jpg

Čemu věříme

Věříme v sílu spolupráce a celoživotní rozvoj. Stavíme na hodnotách jako poznání a vědění, spolupráce a partnerství, kreativita a řád, profesionalita a hrdost.

Kam směřujeme

Věříme, že vhodně zvolenou komunikací můžeme měnit svět kolem sebe k lepšímu. Takoví jsme, to chceme učit naše klienty, jejich zákazníky i tým, se kterým pracujeme.

Jak pracujeme

Věříme, že můžeme své služby postavit na maximální transparentnosti a vysoké kvalitě práce po kreativní i funkční stránce s pozitivním dopadem na byznys našich klientů.

Našimi klienty se v posledních letech s důvěrou stali:

Čeho si klienti na spolupráci cení:

IMG_5864.jpg
Chtěl jsem někoho s byznys přístupem

Lucie Zitterbartová a její tým mají k marketingu velmi pragmatický a praktický přístup. Chtěl jsem spolupracovat s lidmi, pro které je konverzí podepsaná smlouva. A to se podařilo.

ROH D (Grey).png

Vladislav Hanák, CEO ADEOS

Šup, šup. Klikni.

Získejte za odběr e-book s radami, jak vyplnit osobní LinkedIn profil.

Když nám dovolíte zasílat vám 1× měsíčně novinky, tak za odměnu za své osobní údaje a důvěru, že je nezneužijeme, získáte základní návod pro práci s profilem. A vždycky navrch k tomu dostanete v newsletteru nějaké ty slevové kódy na párty networking #Neformálko nebo naše kurzy a workshopy.

Děkujeme, že nás chcete číst. Slibujeme, že vás budeme bavit. A když ne, můžete se z odběru kdykoliv odhlásit na jedno kliknutí.

bottom of page