top of page

Pravidla diskuzního fóra Kyselý koutek

 

Diskuzní fórum na oficiálních webových stránkách společnosti Lucky Citron, spol. s r.o. (www.luckycitron.cz/forum)  
je určeno především pro diskuzi registrovaných návštěvníků a členů komunity. Diskuze neslouží k jakékoliv 
komerční inzerci uživatelů.

Slušné chování

Nejsme v klášterní škole, a proto nám nevadí expresivní výrazy, nebo ostřejší diskuze. Pokud je ovšem k něčemu takovému důvod. Při běžné diskuzi s ostatními zachovávejte elementární pravidla slušného chování. Nadávek a urážek se vyvarujte. Hlavně těch zbytečných.

Pamatujte si, je velký rozdíl mezi:
✔️ Ten názor je pitomý.

❌ Jsi pitomec.

Zjednodušeně: prostě chovejte se tak, jak byste se chovali u vás v hospodě, abyste nedostali po hubě.

 

 

Účel Kyselého koutku

Toto diskuzní fórum je určeno primárně pro edukaci v oblasti marketingové a mezilidské komunikace, pro edukaci v oblast tvorby obsahu a správy sociální sítě LinkedIn. Diskuze na jiná témata omezte, případně je směřujte výhradně do Sekce k tomu určené a tou je Drbárna.

Nechceme tu příspěvky, které by porušovaly platné zákony ČR. Autor příspěvku je plně zodpovědný za to, co napíše a co jeho zpráva obsahuje (i třeba z pohledu autorského zákona).

Nechceme tu žádné rozsáhlé (a zbytečné) diskuze a hádky na téma politika, žádné porno. Budeme za to nemilosrdně mazat. Proč? Protože tady je to náš píseček, naše pravidla.

Primárními jazyky jsou tu čeština a slovenština. Pište s diakritikou nebo bez ní, jak je vám libo. Vhodnost použití jiných jazyků je čistě na vašem zvážení.

 

Zákaz reklamy

Pokud se vás vyloženě někdo nezeptá na doporučení nějaké služby, je přísně zakázáno dělat si tu promo. Tím spíš, pokud nabízíte služby konkurenční povahy vůči Lucky Citron. Náš píseček, naše loviště. Pokud máte dojem, že by promo na vaši službu komunita ocenila, tak prostě napište Lucii Zitterbartové jako admince a požádejte o souhlas. Jinak letíte.

Profil a falešné nebo anonymní účty

Každý uživatel může mít na diskuzním fóru pouze jeden uživatelský účet. Uživatelské účty členů jsou svázané s e-mailem uživatele. Uživatel je povinen vyplnit své civilní jméno a příjmení. Důvodem je mimo jiné fakt, že pod svým uživatelským účtem získává odměny na čerpání služeb a provádí nákupy. My jsme vám povinni vystavit daňový doklad. Chceme vědět, komu jej vystavujeme.

 

Pokud bude uživatelský účet porušovat toto pravidlo, vyzveme vás k nápravě. Pokud k nápravě nedojde, váš účet smažeme. Vystavujete se riziku, že ztratíte nasbírané výhody.

Všemohoucí Lucky Citron

Pravdu má vždy admin nebo moderátor. Poznáte ho snadno. Má odznáček s názvem CITRON. Případné vášnivé diskuze, rozporující naše rozhodnutí, jsou jenom a pouze cesta ke smazání účtu bez nároku na obnovu případných nasbíraných věrnostních bodů.

 

Pokud máte pocit bezpráví, můžete o tom vést spory, můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat.

 

Kategorie a nové příspěvky na fóru

Většina kategorií je koncipována tak, že v nich nemůžete zakládat témata. Můžete pouze diskutovat. Pokud ovšem existují nebo existovat budou části fóra, kde budete moci zakládat vlastní příspěvky, dodržujte tématické členění. Jinak příspěvky přesuneme, v nejhorším případě smažeme.

 

Duplicitní témata a příspěvky - předtím, než založíte nové téma se podívejte, zda už se to tady neřešilo/neřeší (nebojte se použít hledání). Nehodláme to s přísností na téma "duplicity" nijak přehánět, ale zase nechcemei mít "hned vedle sebe" X vláken na stejné téma.


Pravidla v kostce

Co je v rámci diskuzního fóra zakázáno: 

 1. Napadání a urážení jiných uživatelů diskuze nebo dokonce členů týmu Lucky Citron.

 2. Vkládání komerčních příspěvků, uvádění reklamních odkazů nebo jiný způsob spamu. 

 3. Jakékoli porušování zákonů nebo Ústavy České republiky či propagace nezákonné činnosti. 

 4. Vkládání firemní nebo osobní inzerce jako například nabídka, poptávka, nákup a prodej. 

 5. Vkládání příspěvků s vědomě nepravdivým obsahem nebo nedodržení povolené tématiky.  

 

Správce diskuse je oprávněn: 

 1. V případě porušení některého ze zakázaných bodů diskuze nebo nedodržení povolené tématiky diskuze takový příspěvek odstranit. 

 2. Aktivně reagovat na probíhající diskuzi. 

 3. Není povinností správce reagovat na každý komentář v rámci diskuzního fóra. 

 4. Trvale zakázat přístup uživatelům, kteří porušují podmínky diskuzního fóra a to i za nevratnou ztrátu výhod členů. 

 5. Při podezření na spáchání trestného činu kontaktovat Policii České republiky. 

 6. Odstranit z diskuzního fóra fotografie, videa či jiné audiovizuální záznamy, které porušují pravidla diskuze nebo nesouvisí s tématikou.

 

Platnost od 26. 3 .2024.

Poslední revize: 26. 3 .2024 Lucií Zitterbartovou

bottom of page