top of page

Naučím vásco sama umím.

🍋 Učím jen to, co jsem si sama vyzkoušela v praxi.

🍋 Předávám zkušenosti i fuckupy.
🍋 Sama se neustále vzdělávám.

🍋 Jsem přímá a upřímná.

_NOS6981_fin (1).jpg

Nejbližší vypsané termíny:

Co vše učím:

Připravila jsem celou řadu webinářů, online i offline kurzů a živých workshopů. Najdete tu živá školení i předtočené minikurzy, které vám za pár peněz předají velkou hodnotu. Zakládám si na návratnosti a skutečném dopadu. Záleží mi na tom, abyste uměli nové informace a vědomosti využit v praxi. Abyste díky mně zvýšili svou hodnotu na trhu práce, v očích klientů i sami před sebou. Abyste na sebe a své schopnosti byli zaslouženě hrdí.

Doporučení

Máme pozitivní reference a nebojíme se je použít.

Chceme vás posouvat, proto se sami pořád učíme. Ze zpětné vazby i od odborníků u nás i ve světě. Chceme, abyste jste byli skvělí. Proto my prahneme po mistrovství.

5,0

👍 Lucie a Martina vymyslely super propojení: SEO – TEXTY – BYZNYS. Výsledkem je praktický a srozumitelný workshop: 🌟 SEO (nejen) pro copywritery ✅ Martina začala natvrdo tím, jak má vypadat správný SEO výstup, aby s ním copywriter mohl pracovat. 👍 Odnáším si hromadu tipů a rad a vím, jaká práce s klíčovými slovy má smysl a proč. 👍 Lucie a Martina se krásně doplňují a jejich webinář vás vtáhne, udrží vaši pozornost celý dlouhý den a přinese vám pochopení SEO + copy a prodejních souvislostí.

Veronika Tomášová

Veronika Tomášová

Copywriterka

  • Veronika Tomášová LinkedIn

5,0

Seminář „Jak připravit publikační plán napříč kanály“ mi dal jiný pohled, tipy z praxe a připomněl některé věci, které jsem věděl, ale nedělal dostatečně.

Marek Čačka

Marek Čačka

CEO ČAČKON group a investor

  • Marek Čačka LinkedIn

Hledáte něco jiného?

Rezervujte si konzultaci nebo mentoring

_NOS7032_fin_komprim.jpg

Důvěřují mi velké firmy i jednotlivci.

Logo Adeos
Logo Algotech
Logo dmd drogerie
Logo smluvino advokátní kancelář
Logo Rodinné balení
Logo RE/MAX
Logo smitio
Logo Dachser
Logo ČEZ
Logo Multima
bottom of page