top of page
Neformálko 1/2020 novoroční
Neformálko 1/2020 novoroční

čt 16. 1.

|

Šenkovna Fine Wine Pub

Neformálko 1/2020 novoroční

Vizitky a křečovité byznys úsměvy nechte doma, protože nejde o žádný networking s naleštěnou bídou okoralých chlebíčků, tématy i textem nadupaných powerpointích slidů a snahou za každou cenu někde urvat nějaký ten kšeft.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

16. 1. 2020 18:00

Šenkovna Fine Wine Pub, Sokolská 1788/60, Nové Město, 120 00 Praha-Praha 2, Česko

O události

Začala jsem tradici a tradice se mají udržovat. Potkávat zajímavé lidi z Linkedinu osobně u sklenky něčeho dobrého se líbí mně i Vám. Pojďme v této tradici pokračovat i v roce 2020.

Má setkávání jsou zcela neformální a záleží jenom na Vás, o čem se budeme bavit a jak dlouho. Neplatíte vstupné, jenom svou vlastní útratu - je to na Vás. Negarantuji Vám žádný potenciál k uzavření milionového byznysu. Mohu Vám slíbit pohodový večer, kde si profilovou fotku a jméno spojíte se skutečnou osobností, která za profilem na síti, stojí. A pokud z toho vyjde i nějaký byznys, můžete si za to sami. :)

Tak třeba Sergej Pavljuk o akci řekl:

"Jdeš tam. Pátek večer. Mezi neznámé lidi. Na akci bez programu. Odcházíš 02:30 a loučíš se s lidmi, se kterými máš pocit, že se znáte už dlouhou dobu. To, co jsi viděl online, je off-line ještě lepší. Má poklona Lucko, akci dělá pořadatel. Tvoje akce jsou místem, kam se člověk chce vracet."

Tak na koho se u dobré sklenky vína mohu těšit i v lednu tradičně v Šenkovně? Kapacita je omezená. Pospěšte si, ať máte kde sedět. :)

Sdílet událost

bottom of page