top of page

Společně jsme otevřeli byznys příležitosti za miliony korun.

pattern_cihly_cerna.png
ADEOS LI reklama.png

Dosažený výsledek

D - Mrká.png

Případovka: ADEOS

Jaké bylo zadání

ADEOS si potřeboval otevřít dveře u nových klientů a vytvořit si byznys příležitosti pro rok 2024. S ohledem na velikost a cenu řešení míří ADEOS do enterprise segmentu.  Délka prodejního cyklu je navíc v ∅ 9 měsíců od prvního kontaktu po podpis smlouvy.

 

Proto se ADEOS rozhodl vytvořit event, díky kterému dostane co největší množství zástupců ze své cílovky na jedno místo. Tím eventem byla konference CFO Space 2023. Naší misí bylo dostat na konferenci minimálně 60 finančních ředitelů a majitelů největších českých společností s obratem minimálně 200 mil.

Náš plán

Direct e-mail

Cca 150 lidí oslovil ADEOS skrze vlastní e-mailingovou databázi. Z directu se přihlásili zejména stávající zákazníci nebo potenciální klienti, kde již ADEOS o spolupráci jedná.

LinkedIn Sales Navigator

Klient investoval do předplatného Sales Navigatoru, který umožňuje pokročilé filtrování napříč uživateli LinkedInu. Společně jsme připravili seznam se 770 CEO´s, CFO´s a TOP manažery controllingu.

Osobní profil Vlado Hanáka

Přes osobní profil Vladislava Hanáka jsme celkem oslovili 460 uživatelů LinkedIn. Vše ručně, protože jsme každý profil prohlédli a vyhodnotili, zda skutečně odpovídá kritériím a je zde předpoklad, že uživatel je aktivní.

pattern_cihly_cerna.png
1698741927128.jpeg

Klíčové faktory pro úspěch

Precizní příprava a jasné zadání od klienta nám velmi pomohli cílit přímo na komoru. ADEOS má velmi dobře definované zákaznické portfolio a zmapované klíčové osoby, které do jejich byznysu vstupují. My už nyní jen držíme klientovi pěsti, aby se příležitosti podařilo přetavit v nové zakázky.

pattern_cihly_cerna.png

Značkový obsah

Konferenci jsme samozřejmě podpořili i v běžném obsahu, na kterém s Vladem pracujeme z měsíce na měsíc. Společně vymýšlíme publikační plán a ladíme textaci výsledných příspěvků.

DEOS WIX.png
3.png

Segmentace

Velmi precizní výběr oslovených kontaktů zajistil relevanci nabídky pro publikum.

Stavba eventu

Event klient postavil jako know-how konferenci se zajímavými řečníky a ne jako prezentaci řešení.

Texty

Vyprecizovali jsme oslovovací zprávu tak, aby šla na solar a zároveň nezněla otravně. Stejně tak příspěvky.

Členové realizačního týmu

Máme malý funkční tým, který přesně ví, co dělat, abychom doručili výsledek. Mimo krásné reference od klienta a možnosti zpracovat případovku, jsme díky klientově doporučení získali nového významného klienta.

Pracujeme #společně. Když se daří našim klientům, daří se i nám.

To je zásadní hodnota našeho přístupu: #spolupráce.

Reality check

Společnost ADEOS si díky eventu a precizně vybraným a osloveným lidem odnáší

z konference 5 zcela nových obchodních příležitostí, o kterých jedná. Zároveň se díky konferenci, kterou viděli i klienti „v jednání“, další 4 již rozpracované obchodní případy významně posunuly směrem k uzavření spolupráce. Celková hodnota rozpracovaného byznysu činí cca 50 mil. CZK, střízlivě počítáme cca 15 mil., které považujeme v budoucnu za reálně zobchodované.

 

ADEOS si otevřel dveře ke klientům jako jsou významní hráči v segmentech e-commerce, výrobce elektroniky, privátní banka, nadnárodní strojírenská a výrobní firma. Běžnou akvizicí v přímém salesu by se k těmto příležitostem ADEOS dostával i několik měsíců.

I kdyby ADEOS uzavřel byznys pouze za 10 mil CZK, návratnost (ROI) by byla 3746 %. V náročném enterprise segmentu služeb je to opravdu impozantní výsledek.

O klientovi

Sídlo:

ADEOS s.r.o.

Pobřežní 370/4

186 00 Praha 8

Na trhu od 08/2022.

Kontakt:

Vladislav Hanák

vladislav.hanak@adeos.cz 

  • LinkedIn

S čím pomáhají:

Modernizují finanční plánování, rozpočtování, forecasting, manažerskou a finanční konsolidaci, alokaci nákladů a řízení profitability.

Pomůžeme i vám

Jsme plně online agentura a nemáme kanceláře. Vyberte si v kalendáři termín pro nezávaznou online konzultaci na 15 minut a probereme, jak můžeme pomoci vašemu byznysu.

+420 6088 911 354

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Děkujeme za odeslání. Do 48 hodin se ozeveme zpět.

bottom of page