top of page
WS Obsahový Linked Akademie 1.jpeg

Firemní workshopy

Pro vaše firemní týmy zajistíme workshopy i přednášky. Ať už se jedná o LinkedIn, copywriting, obsahový marketing, SEO nebo byznys komunikace. Klademe důraz na praktičnost workshopu. Chceme, abyste nové informace uměli okamžitě využít ve své běžné praxi. Vybraná školení máme i v angličtině.

 • Mohu ambasadorský program kdykoliv ukončit?
  Ano, ambasadorský program můžete kdykoliv ukončit. Uhrazená platba na rezervované kapacity je nevratná.
 • Jak probíhá platba?
  Vždy hradíte předem 1. Startovací konzultaci. Ta stojí 2.500 Kč bez DPH. Potom si můžete vybrat, zda uhradíte celý program naráz nebo hradíte každý měsíc extra. Platba za celý program vyjde o 15 % lépe. Platí se vždy 100 % předem.
 • Kolik členů může mít ambasadorská skupina?
  Minimálně máme 3 členy. Pokud je vás méně, napište mi na stastny@luckycitron.cz a dohodneme se na individuálním mentoringu, který vás vyjde levněji. Ideální skupina čítá 10 členů, maximum je 15. Složení ladíme na míru vašim cílům. Pokud jsou vaše cíle náborové, v týmu by měl být někdo z HR, pokud jsou prodejní, měl by být v týmu někdo ze salesu, vždy by měl být zastoupen marketing a vedení společnosti. Pokud chcete podpořit třeba pobočkový prodej, je vhodné do týmu zařadit lidi z poboček.
 • Co když v průběhu programu nějaký ambasador vypadne?
  Stane se, že to někoho přestane bavit, nebo prostě odejde z firmy. Možné je cokoliv. Ambasadora můžete nahradit. Pokud ho nahradíte, věnuji mu 1 hodinu osobní konzultace nad jeho profilem a nějakým základním vhledem do práce s LinkedInem, aby pro něj nástup do rozjetého vlaku nebyl takový šok. Připlácet si nemusíte. To je prostě v rámci servisu. Pokud ambasadora nenahradíte, nic se neděje. Na cenu to nemá vliv.
 • Co když ambasador potřebuje individuální pomoc?
  Někdy se stává, že někdo z týmu potřebuje víc času a má své vlastní tempo. Nebo si prostě není něčím jistý. Jednou za 6 měsíců může využít 15 minutovou konzultaci navíc zdarma. Pokud by se jednalo o větší míru podpory nebo častější, každých započatých 15 minut vyfakturujeme. Na sazbu se předem domlouváme v rámci celého programu. O využití konzultace navíc by měl vědět vedoucí projektu na straně klienta.

Pošlete nám poptávku:

Školíme u vás ve firmě a online. Zvládneme češtinu a angličtinu.

+420 608 911 354

Odesláno. Ozveme se do 48 hodin zpět.

Doporučení:

řžiiiiiiiiiii.jpeg

Jiří Peroutka, dm drogerie Česká republika

„Lucie nás zaujala svými příspěvky na LinkedIn. Skladba slov, emoce, příběh. Ano, zde vidíme potenciál, jak se dále posunout. Každá nová spolupráce je krokem do neznáma, proto jsme s napětím očekávali, zda dostojí očekáváním. Nedostála. Proč? Protože je několikanásobně překonala. Příprava na míru, seznámení se způsobem komunikace naší společnosti, konkrétní příklady z praxe. Žádná suchá teorie (no dobře, nějaká teorie ano), vytváření textů a okamžitá zpětná vazba. Vše provázené lidským přístupem, který je nám blízký. Pokud hledáte možnost, jak oživit své texty a získat nový náhled, neváhejte. Lucie je profesionál s bohatými zkušenostmi, které umí jednoduchým způsobem předat.“
bottom of page