top of page
Renáta Šejnová | Lucky Citron

Komunikace bez stanovených cílů je plná slepých uliček.

Neumím si představit, že životem a podnikáním bloumám a netuším, kam přesně jdu a co tam budu dělat. Jsem sportovec. Sleduji cíl a podávám výkon. Jdu si za svým. Jdu si pro výsledek. Nejlepší možný výsledek pro vás. Protože pokud naplníme vaše cíle, splní se i ty naše.

Proč právě Renáta.

Miluju knížky a pohádky. V pohádkách dobro vítězí nad zlem. A kromě toho je v nich spousta inspirace. Pohádky čtu dětem od miminek. Každý večer před spaním. Občas už dávno spí a já si čtu vesele dál. Když čtete pozorně, objevíte v nich hotové poklady.

Když jsem dětem četla Alenku v říši divů, objevila jsem úryvek, který se výborně hodí pro rozmýšlení nad vlastním byznysem, nad strategií a komunikací:

„Mohla bys mi, prosím říct, kterou cestou se odtud dostanu ven?“ zeptala se Alenka kočky Šklíby. „To záleží hodně na tom, kam chceš jít,“ odpověděla kočka. Alenka řekla, že jí na tom příliš nezáleží. Šklíba opáčila: „Pak je jedno, kam půjdeš.“

Správné cíle jsou základem úspěchu každého vašeho snu. Od cílů se odráží cesta. Věci, které musíte udělat a překážky, které musíte zvládnout. Nezáleží na tom, jestli jde o předsevzetí, osobní rozvoj, obchodní plán, směřování vaší firmy nebo komunikaci. Je jisté, že se s každým krokem posunete. Otázkou zůstává, zda dosáhnete cíle, který jste si stanovili.

 • Dostupné online

  Potřebujete poradit, postrčit a ověřit si informace? Poradíme vám.

  15 min

  550 českých korun
 • Dostupné online

  Druhé oko se vždycky hodí, aby odhalilo, co naše hlava už ignoruje.

  30 min

  2 500 českých korun
 • Dostupné online

  Mentorská pomoc na startu pro juniorní a mediorní copywritery.

  1 hod

  750 českých korun

Média a já.

Poslechněte si nás třeba u oběda.

bottom of page