Reference

Jsme hrdí na práci našich klientů. A jsme hrdí, že si pro spolupráci v oblasti obsahového marketingu a tvorby webů vybrali nás.

Co říkají klienti?

S texty a textovými úpravami pracujeme denně. Headline, posting, tisková zpráva i další. Hraní se slovy, emocemi a především prohlubování důvěry se zákazníky. Texty jsou důležitou součástí naší komunikace skrze všechny mediální kanály. Proto se pravidelně vzděláváme.

Lucie nás zaujala svými příspěvky na LinkedIn. Skladba slov, emoce, příběh. Ano, zde vidíme potenciál, jak se dále posunout. Každá nová spolupráce je krokem do neznáma, proto jsme s napětím očekávali, zda dostojí očekáváním. Nedostála. Proč?

Protože je několikanásobně překonala. Příprava na míru, seznámení se způsobem komunikace naší společnosti, konkrétní příklady z praxe. Žádná suchá teorie (no dobře, nějaká teorie ano), vytváření textů a okamžitá zpětná vazba. Vše provázené lidským přístupem, který je nám blízký.

Pokud hledáte možnost, jak oživit své texty a získat nový náhled, neváhejte. Lucie je profesionál s bohatými zkušenostmi, které umí jednoduchým způsobem předat.

Profilový obrázek člena.

Jiří Peroutka

Manažer komunikace dm drogerie

Lucku jsem oslovila pro otextování mého webu. Nejdříve jsem si myslela, že si ho vytvořím sama. Když jsem zjistila, že si Lucka dokáže pohrát i s vizuální stránkou a základními nastaveními, byla jsem ráda, že jsme se domluvily na spolupráci.

Lucka byla ke mně od samého začátku spolupráce velmi profesionální, otevřená, přímá a vždy dodržela to, na čem jsme se domluvily. Předávala jsem jí svoje myšlenky, ona je dávala na papír (čtěte web) takovou formou, aby plnily svojí funkci. A nejen to, předávala mi i cenné rady o psaní.

Ušetřila mi spoustu svého času, který jsem mohla věnovat své profesi a rodině. Předala mi hotový otextovaný web, který je nyní mojí vizitkou. Vřele můžu Lucku doporučit. Jsem si jistá, že se na ní obrátím znovu. Je copywriterka profesionálka.

Profilový obrázek člena.

Eva Weberová

Koučka a lektorka leadershipu

I stylisticky obratného může postihnout totální autorská slepota, kdy se točí v bludném kruhu a už nedokáže rozpoznat, proč je jeho text tak jalový. Pokud chcete výborný prodejní nástroj, je marketingem šmrnclá Lucka sázka na jistotu.

Profilový obrázek člena.

Dana Makovičková

Psychoterapeutka a koučka

Jako dobrý. 👌 Po deseti letech v marketingu se vám už těžko hledá školení, kde byste se dozvěděli něco převratného.

Ale Lucie Zitterbartová mi na jejím workshopu "Tvořte na LinkedIn obsah, který prodává" připravila aha momentů hned několik. Lucie, díky za to. 🙏

Odnáším si nejen ujištění, že co dělám, dělám dobře, ale i spoustu hacků, jak to dělat ještě líp. A fakt se těším, že díky Vám pojedu 💣 .

Profilový obrázek člena.

Nela Patschová

Copywriter & Marketing Professional

Vy jistě víte, jak na LI prodávat? Tak to jsme byli ještě před týdnem dva.

Dnes je to 7 dní, co jsem odhodil iluzi, že LinkedInu rozumím, a zúčastnil se workshopu „Tvořte na LinkedIn obsah, který prodává“.

Vedla ho Lucie Zitterbartová, copywriterka od boha, LI guru, práskaná obchodnice a navíc ještě skvělá ženská, to vše v jednom balení.

Profilový obrázek člena.

Vojtěch Untermüller

Copywriter, autor knihy o copywritingu

Zobrazit položky v košíku