Yellow pencil, yellow notebook glasses,

Co o mně

říkají klienti

i kolegové z oboru

...jste-li úspěšní vy,

jsem úspěšná i já.

Spokojení klienti,

uznání od kolegů z oboru.

 • foto.jpg

  Vojtěch Untermüller

  Copywriter ◼  Autor knihy o copywritingu

  • Vojtěch Untermüller

  Vy jistě víte, jak na LI prodávat? Tak to jsme byli ještě před týdnem dva.

  Dnes je to 7 dní, co jsem odhodil iluzi, že LinkedInu rozumím, a zúčastnil se workshopu „Tvořte na LinkedIn obsah, který prodává“.

   

  Vedla ho Lucie Zitterbartová, copywriterka od boha, LI guru, práskaná obchodnice a navíc ještě skvělá ženská, to vše v jednom balení.

 • 0 (4).jpg

  Nela

  Patschová

  Copywriter & Marketing Professional

  Jako dobrý. 👌 Po deseti letech v marketingu se vám už těžko hledá školení, kde byste se dozvěděli něco převratného.

   

  Ale Lucie Zitterbartová mi na jejím workshopu "Tvořte na LinkedIn obsah, který prodává" připravila aha momentů hned několik. Lucie, díky za to. 🙏

   

  Odnáším si nejen ujištění, že co dělám, dělám dobře, ale i spoustu hacků, jak to dělat ještě líp. A fakt se těším, že díky Vám pojedu 💣 .

 • 0 (10).jpg

  Dana

  Makovičková

  Psychoterapeutka a koučka

  • Dana Makovičková

  I stylisticky obratného může postihnout totální autorská slepota, kdy se točí v bludném kruhu a už nedokáže rozpoznat, proč je jeho text tak jalový. Pokud chcete výborný prodejní nástroj, je marketingem šmrnclá Lucka sázka na jistotu.

 • 0 (11).jpg

  Eva

  Weberová

  Koučka a lektorka leadershipu

  • Eva Weberová

  Lucku jsem oslovila pro otextování mého webu. Nejdříve jsem si myslela, že si ho vytvořím sama. Když jsem zjistila, že si Lucka dokáže pohrát i s vizuální stránkou a základními nastaveními, byla jsem ráda, že jsme se domluvily na spolupráci.

  Lucka byla ke mně od samého začátku spolupráce velmi profesionální, otevřená, přímá a vždy dodržela to, na čem jsme se domluvily. Předávala jsem jí svoje myšlenky, ona je dávala na papír (čtěte web) takovou formou, aby plnily svojí funkci. A nejen to, předávala mi i cenné rady o psaní.

  Ušetřila mi spoustu svého času, který jsem mohla věnovat své profesi a rodině. Předala mi hotový otextovaný web, který je nyní mojí vizitkou.

  Vřele můžu Lucku doporučit. Jsem si jistá, že se na ní obrátím znovu. Je copywriterka profesionálka.

 • bhhjhkb.jpg

  Jiří

  Peroutka

  Manažer komunikace

  dm drogerie

  • Jiří Peroutka

  S texty a textovými úpravami pracujeme denně. Headline, posting, tisková zpráva i další. Hraní se slovy, emocemi a především prohlubování důvěry se zákazníky. Texty jsou důležitou součástí naší komunikace skrze všechny mediální kanály. Proto se pravidelně vzděláváme.

   

  Lucie nás zaujala svými příspěvky na LinkeIn. Skladba slov, emoce, příběh. Ano, zde vidíme potenciál, jak se dále posunout. Každá nová spolupráce je krokem do neznáma, proto jsme s napětím očekávali, zda dostojí očekáváním. Nedostála. Proč?

   

  Protože je několikanásobně překonala. Příprava na míru, seznámení se způsobem komunikace naší společnosti, konkrétní příklady z praxe. Žádná suchá teorie (no dobře, nějaká teorie ano), vytváření textů a okamžitá zpětná vazba. Vše provázené lidským přístupem, který je nám blízký.

   

  Pokud hledáte možnost, jak oživit své texty a získat nový náhled, neváhejte. Lucie je profesionál s bohatými zkušenostmi, které umí jednoduchým způsobem předat.

 • Citrony Tote Bag

  A kdo

  bude další?

  Uvidíme...

  Těším se na další skvělou spolupráci...

 

Praha

IČ: 74515241

Nejsem plátce DPH.

+420 608 911 354   |    lucie@luckycitron.cz

 • Lucie Zitterbartová
 • Lucie Zitterbartová
 • Lucie Zitterbartová
 • Lucie Zitterbartová

Píšu blog. Pro radost sobě i vám.

Slova jsou nejúčinnějším nástrojem na světě. Jediné slovo dokáže změnit celý svět. Stačí použít to správné.

© 2020 texty a desing vytvořila Lucie Zitterbartová.

Poděkování za pomoc: Radimovi, že se tu můžu chlubit jeho podcastem. Martinovi, že mi dá vždycky dobrou zpětnou vazbu, i když mě to občas rozčiluje. Terezce za korektury a druhé Terezce za neutuchající mentální podporu. Mému Michalovi, že poslouchal to špačkování při tvorbě a klapání klávesnice v půl čtvrté ráno.