top of page

Reference: Sociální sítě a web pro Simplecoin

Společnost Simplecoin je na českm trhu nejstarší směnárnou pro kryptoměny a zároveň zakládajícím členem ČKMA. Od roku 2013 směnili kryptoměny v hodnotě přes 8. mld CZK.


Simplecoin nás oslovil s projektem, v rámci kterého jsme měli definovat a nastavit tone of voice a komunikaci společnosti, která prochází rebrandingem a jejím cílem je dostat povědomí o kryptoměnách mezi širokou veřejnost. A zároveň má ambici stát se nejen jedničkou na trhu, a zároveň usiluje o vytvoření bezpečného prostředí pro obchod s kryptoměnami.

Simplecoin reference
Simplecoin reference

„Lucky Citron nám pomohli oživit naše sociální sítě, psát kvalitní PR články i vymyslet koncept reklamní kampaně. Oproti jiným agenturám se opravdu zajímali o náš obor a obsah umí tvořit i s minimálním zadáním. Jejich přístup je proaktivní.“Společně jsme pracovali na doplnění komunikačního manuálu pro značku, učili jsme Simplecoin, jaká témata jejich cílovou skupinu v rámci široké veřejnosti zajímají a společnými silami jsme tvořili obsah pro jejich sociální sítě a blog.


Také jsme textovali nově vznikající web společnosti, který brzy uvidíte. Připravovali jsme také reklamní kampaně a vizuální komunikaci k těmto kampaním. Možná jste na počátku roku zaregistrovali Valentýsnkou kampaň. Naše oblíbené posty si můžete i prohlédnout.


90 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page