top of page

Reference: Miroslav Hošek z RE/MAX Plus

Miroslav Hošek se docela nedávno stal majitelem franšízy v rámci realitní sítě RE/MAX a pro nás je spolupráce s ním důkazem, že i na tak dravém trhu jako jsou reality existuje obchodník slušný, čestný a přesto velmi schopný a zapálený pro svůj obor.


Mirek není obchodnickým nováčkem, celý svůj život se věnoval byznysu a vývoji v oblasti automotive průmyslu. Reality jsou pro něj novou výzvou, kterou, jak sám říká, po těch letech potřeboval zažít.


Mirkovi pomáháme s přípravou grafických materiálů pro jeho příspěvky a v roli konzultantů mu pomáháme i s komunikací na sociálních sítích. Za prvních 8 měsíců spolupráce má i s naší podporou Mirek první členy svého realitního týmu a úspěchy na poli prodeje a nákupu realit.


„Spolupráce s „Lucky Citron“ patří mezi jednu z nejplodnějších a nejpříjemnějších spoluprací, které jsem zažil. Všechny dámy jsou nejen ochotné a vstřícné, ale zejména věci znalé a kompetentní, což je v dnešní době velká deviza. V oblasti marketingového poradenství a konzultací je řadím mezi jedničky ve svém oboru. Velice rychle, efektivně a účinně mi pomohly již nesčetněkrát a těším se, že další poradenství ještě přijde. Mohu jen doporučit! “


125 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page