top of page

Radim Pařík: Renata a Lucie vám vytrhnou trn z paty

„Je to ta nejhorší a nejlepší práce zároveň a jestli mi po měsíci řekneš, že na to dlabeš, tak tě přerazím a stejně budeš pokračovat dál,“ říkám Renatě, když ji chci nadchnout pro projekt.


Její nadšení se násobí, když padne jméno Radima. Trénink s Radimem se nám oběma nesmazatelně vryl pod kůži. Je leden 2021 a já už skoro půl roku vedu tým, který pro Radima zajišťuje marketing v rámci agentury PRIA. O spolupráci s Radimem přednáší studentům marketingu na vysokých školách. A Renata do tohoto týmu naskakuje jako copywriterka.


Staráme se o web a e-shop s tréninky a s knihou. Vymýšlíme promo pro prodej. Zpracováváme reference a rozesíláme newslettery. Tvoříme reklamu a pomáháme Radimovi s jeho profilem na LinkedIn. Každý film nebo seriál podrobujeme testu, zda by to šlo dát do „elektronické tužky“.

Svět se jednou stranou smrsknul na jediné téma. Vidíme ho všude a ve všem. A svět nám očima vyjednávání otevřel netušené možnosti pro komunikaci.

Pracovat s Radimem je těžké. Pokud jste lajdák. Pokud nedržíte slovo. Pokud u práce nepoužíváte hlavu. Stane se noční můrou. Tou nejhorší prací na světě.


Přitom stačí opravdu málo a vy máte tu nejlepší práci práci. Protože se od Radima strašně moc naučíte. O vyjednávání. O podnikání. O copywritingu. Sami o sobě.


Myslím, že můžu mluvit za Renatu, když řeknu, že nás obě Radim změnil. K lepšímu. Co jsme do té doby uměly, přestalo nám stačit. Máme nový standard: nikdy se nespokojit s tím, jak dobrá už jsem. Můžu být vždycky lepší.


Radim je profesionál, který pro sebe chce vždycky to nejlepší. A chce to i pro lidi, na kterých mu záleží. Je to zábavný společník. Charismatický rétor. Obdivuhodný vyjednavač. A nesmírně inspirativní člověk. Radim je osobnost.


Osobnost, kterou spousta z vás volí za Osobnost československého LinkedInu a stal se jí v roce 2020. A přiznám se, že tento Radimův úspěch jsme s ním sdíleli s pocitem, že je tak trochu i každého člena celého našeho realizačního týmu. Můj i Renatin.


Dodnes mi je líto, že jsme kvůli vlastní firmě musely já i Renata koncem roku 2021 Priu a tím i realizační tým Radima, opustit. Protože pracovat s Radimem, to je přesně ten typ práce, pro kterou byste zabíjeli.


Poslechněte si, jak o nás mluví Radim:


560 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page