top of page

Reference: Profi profil od profíků

Aktualizováno: 9. 8. 2022

Když jsem chystala jeden z prvních nových workshopů, padlo jasné rozhodnutí: bude online. Chci šetřit svoje i vaše peníze za pronájem zasedačky a kafe s něčím k snědku si holt musíte udělat před workshopem sami. 😁


Mám za sebou první běh workshopu a moje obavy vzaly za své. Sešla se prima parta lidí. Makali, až se z nich kouřilo. Své profily vyladili a já mám od prvních z nich zpětnou vazbu. že jim můj workshop přinesl výsledek.

Zpětná vazba všech účastníků vám napoví, že není nač čekat. Kapacitu jsem omezila, abych docílila individuálního přístupu i v online prostředí. Takže pokud chcete, aby na vás zbylo místo dřív, než na podzim, přihlaste se.

Dostala jsem i pár podnětů na vylepšení. Ten zásadní se týkal firemního profilu. Ty 3 hodiny utekly a kolem firemního profilu jsme prošli jen lehce. Takže obratem jsem workshop modifikovala a máme hned dva.

Profi profil se věnuje osobnímu LinkedIn účtu a druhý workshop cílí přímo na profil firemní. Jak a proč o něj pečovat. Jak z něj vybudovat silný nástroj pro komunikaci s vašimi klienty na jiném workshopu nenajdete.

Zajíce v pytli vám nenutím. Všechno jsme ověřili roky praxe. O všem sbíráme data, která vyhodnocujeme v různém kontextu. A hlavně, první parta to má za sebou a jsou nadšení. Podívejte se, co jim Profi profil přinesl:


150 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page