top of page

Reference: Nábor obchodníků pro BH Securities, a.s.

Společnost BH Securities, a.s. (BHS) je jeden ze zakládajících členů Pražské burzy cenných papírů a patří na finančním trhu ke špičce v oblasti správy majetku a prémiového investování.


BHS nás původně oslovilo se zájmem o proškolení stávajících obchodníků na tvorbu obsahu. Jednoduše jsme učili obchodníky BHSky psát příspěvky tak, aby vedly k jejich vytyčeným cílům: prodat své služby a získat nové kolegy do týmu v případě jejich šéfa Julia Lukáče.


Hledání nových členů do týmu byl další projekt, který jsme spolu s BHSkou realizovali. A spolupráci jsme zakončili otextováním řady e-mailů, které obchodníci BHSky posílají svým klientům. De facto jsme vytvořili typizované šablony, se kterými obchodníci dále individuálně pracovali. Cílem bylo standardizovat komunikační úroveň společnosti tak, aby vysokým nárokům, kteří klienti společnosti mají.


Neučili jsme obchodníky základy psaní. Naopak jsme se soustředili na opravdu pokročilé techniky psané komunikace.


Reference: BH Securities
Reference BH Securities

„Spolupráce s agenturou Lucky Citron byla pro nás pozitivní zkušeností. Vedle odborných dovedností, z nichž bych rád vyzvedl zejména copywriterské dovednosti a práci s LinkedIn, byli vždy schopni kvalitně navnímat kontext, zadání a celkově se jednalo o příjemnou spolupráci i po lidské stránce.“

60 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page