top of page

Oldschooler Tomáše Nezmeškala

Aktualizováno: 22. 9. 2022

Když lidem řeknete, že máte nějaké vážné onemocnění, začne vás většina litovat.

Když před nimi začnete používat slova jako „nádor“ nebo „chemoterapie“, každý si vás představí v penále. 🤣🤦‍♀️


Já lpím na životě. Jakože fakt strašně moc. A myslím, že právě tahle vlastnost a můj nezdolný optimismus a obrovská vnitřní touha objevovat a poznávat v kombinaci s nekonečně silnou schopností naivně věřit lidem a věřit v to dobré v nich, mi pomáhá se z toho všeho neposrat.


Jsou dny, a letos to byly spíš týdny a měsíce, kdy mě humor přecházel, víru jsem hledala jen těžko a potkala jsem letos bohužel hodně lidí, kteří mě z mé přirozené naivity postupně léčí.


Dneska vyšel první díl letošní série #Oldschooler‘s, který moderuje Tomáš Nezmeškal. Točili jsme ho v listopadu. V době, kdy jsem byla opravdu hodně unavená. Fyzicky a psychicky.


Srala se jedna věc za druhou. Přišly nové projekty, ale nezafungovali mi lidi v týmu, nezvládla jsem si je zkoordinovat a někteří jak rychle přišli, tak stejně rychle skončili. 🤦‍♀️🤷‍♀️


Dostalo to mě i ostatní kolegy do strašný spirály a já v prosinci musela udělat hodně těžkých rozhodnutí a začátek letošního roku bude v tomto duchu hodně pokračovat. 🛑


Když jsem dnes viděla samu sebe v tom videu a sledovala s docela velkým odstupem, jak o těch věcech umím přemýšlet a přitom se pořád dokážu usmívat, ačkoliv jsem v té době byla opravdu na hranici vyčerpání, uvědomuji si, že v sobě dokážu uchovat to „světlo“ bez ohledu na sračky, ve kterých se nacházím.


Takže jestli si chcete poslechnout, s jakou lehkostí se dá povídat o rakovině, bolestech růstu podnikání a přitom u toho vypadat vlastně docela v pohodě, tak si nás pusťte.


Navíc se dozvíte, že Tomáš má opravdu velmi široký záběr znalostí a slibuju, že se s námi od srdce zasmějete.
48 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page