top of page

Jedna věta vám zničí byznys.

Aktualizováno: 21. 9. 2022

Poprvé v životě jsem hostem pořadu a hned u Radima Paříka. Jeho trénink Rétoriky mi změnil život. Zažila jsem obrovský profesní a osobní posun. A díky tréninku si fakturuju víc. Protože jsem pochopila svou cenu, získala dávno ztracené sebevědomí a naučila se vyjednat si nejlepší možnou cenu za svou práci.


Zdaleka nejsem jediná, kdo to má hozené na „před a po Paříkovi“. Sama na sebe koukám jinak. Přestalo mi stačit být docela dobrá. Průměr je nová odrazová plocha k precizně skvělému. A cesta mě čeká daleká a trnitá. Protože čím víc makám, tím víc odhaluju, jak moc se toho ještě musím naučit.


Radim k našemu společnému rozhovoru napsal upoutávku, která mě rozplakala. Kdo Radima zná a někdy s ním pracoval, moc dobře ví, že Radim nikdy nikoho nechválí jen tak.

„Lucie má jeden velký dar. Do všeho, co dělá, vnáší hlubokou emoci. Je schopná milovat celým srdcem a svým (i platonickým) láskám odpustí snad všechno. Věděl jsem to už před rozhovorem, ale během něj dokázala, že emoce nejen dává, ale i přenáší. Byla ten den poslední na natáčení a úplně mě nakopla. Je jako droga. Rychle si na ni navyknete a nechcete se jí už nikdy vzdát.“

U rozhovoru se dozvíte hodně o práci copywritera a slibuju vám: zasmějete se. Také zjistíte, kdo a proč mi skoro po dvaceti letech znovu řekl „Citronová“.59 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page