top of page

Growspace: Už se LinkedInu nebojíme

Aktualizováno: 2. 7. 2022

Už jsem hodně dlouho nezažila takovou trému jako před pár dny. Workshop jako každý jiný. Ani nevím, kolik jich za sebou v roli lektora mám. Tento byl jiný, protože účastníci jsou jedni z nejlepších lektorů a facilitátorů, na které v ČR můžete narazit.


S Lucií Havlíkovou jsme se potkaly za společného působení v T-Mobilu a vždycky patřila mezi lidi, ze kterých si sednete na zadek. Teda alespoň já si sedla.


Tvořila v rámci interního vzdělávání spoustu workshopů a rozvojových aktivit. Mně utkvěl v hlavě zážitek ten, kde byla Lucka lektorem na poli #Agile a řízení projektů. Ostatně z vědomostí, které mi předala, čerpám dodnes.


„Když potřebuješ do projektu další tužku, tak si o ni přeci řekni,“ usmívala se na náš projektový tým, který se v rámci tehdejšího workshopu učil v duchu agilní metodiky pracovat se zdroji pro projekt. Jedno z velkých témat. Lucka nás tenkrát totálně vytrhla z vlastního stereotypu myšlení a ukázala mi, že život si dost často komplikujeme my sami. Hledáme totiž zbytečně složitá řešení.


GrowSpace CZ a jejich projekt T2Grow je plný stejně úžasných profesionálů jako je právě Lucka. Poznala jsem třeba Barbora Urbanová a Zuzana Pavelkova, po dlouhé době se viděla s Iva Krupíková a užila jsem si s nimi workshop v úžasné atmosféře. Tréma byla rychle. A teď dostávám zpětnou vazbu ke své práci a mé ego tancuje radostný čardáš, protože parta těchto nesmírně inspirativních žen mi vysekla takovou poklonu. Díky za to.


A všem ostatním: Hledáte-li prostor pro sdílení mezifiremních zkušeností a informace pro rozvoj vaší firmy i sami sebe, podívejte se na práci této party.35 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page