Yellow headphones on yellow background.

ONline

Citrónová v médiích, na YouTube, v podcastu,

na konferenci. Prostě všude, kde se něco zajímavého děje.

30: Lucie Zitterbartová: Jedna věta Vám zničí byznys. Než blbej copywriter, radši žádnej.

Lucie je copywriterka. Dlouho mi vrtalo hlavou, co vlastně taková copywriterka dělá. Všichni o nich mluví a prý jsou důležití. Pro mě to byli vždycky lidi, co píší texty. A psát přece umíme všichni.  

 

Lucie má jeden velký dar. Do všeho, co dělá, vnáší hlubokou emoci. Je schopná milovat celým srdcem

a svým (i platonickým) láskám odpustí snad všechno. Věděl jsem to už před rozhovorem, ale během něj dokázala, že emoce nejen dává, ale i přenáší. Byla ten den poslední na natáčení a úplně mě nakopla. Je jako droga. Rychle si na ni navyknete a nechcete se jí už nikdy vzdát.  

 

Tento rozhovor si poslechněte. S Lucií Vám prozRADIMe, co všechno musí dělat copywriter, abyste neměli na webu nebo sociálních sítích jenom „ty texty“. Vaše texty musí totiž prodávat. Dozvíte se, že dobrý copywriter není jen nějaký přepisovač. Klidně kontaktuje i Vaše klienty nebo předstírá zájem o službu u konkurence. Lucčin cíl je jasný: chce POCHOPIT Váš byznys. Jen tak pro Vás odvede nejlepší možnou práci.

 

PoRADIMe Vám, jak velmi rychle poznáte kvalitního copywritera a jak ho odlišíte od blbýho copywritera. Dozvíte se, co všechno pro Vás copywriter může udělat. A hlavně, že pokud na něj nemáte peníze, nemusíte panikařit. Lucka Vám pro tento případ dá jasný návod, jak máte postupovat.  

 

Zřídka se stane, že mě někdo během rozhovoru rozesměje tak, že mi dojdou slova. Lucka to dokázala. Zaskočila mě. Bude skvělá vyjednavačka, protože se dokáže emocionálně napojit na protistranu.  

 

Komunikace s lidmi je vysoká disciplína mezilidských vztahů. Vztahy tvoří emoce. Emoce prodávají. Lucie Zitterbartová je copywriterka s velkým srdcem a prodává.

 

RADIM Vám: pusťte si tento rozhovor. Lucie Citrónová (takhle jí říkáme s kamarádem Robertem Soudným) za to fakt stojí. Pobavíte se.

Podcast

Radima Paříka:

#argumentynefungují

Poslouchejte také
na Google Podcast nebo iTunes:
  • Podcast: Lucie Zitterbartová