Vyčníváme
hrdě a s odvahou
ze šedi průměru.

Příběh mého šťastného Citrona.

Naši devizou je více než 15 let zkušeností z B2B byznysu, které jsme propojili se zkušenostmi z obsahového marketingu. Naším cílem je spolupráce. Nejsme plniči úkolů.

 

Lucie
Zitterbartová

Zakladatelka a CEO

+420 608 911 354

lucie@luckycitron.cz

_NOS7313_fin_komprim.jpg

Dobrý textař má cit pro jazyk. Dává zdánlivě nesouvisející informace a znalosti do nového kontextu. Hodně poslouchá a ještě víc se ptá. Skvělý textař vás navíc přesvědčí, prodá, ovlivní, nadchne a svým textem se vám i vašim čtenářům dostane pod kůži.

Celý život pracuji s lidmi. Zkoumám jejich motivaci a snažím se odhalit jejich nejniternější pohnutky. Pátrám v mysli lidí a probouzím jejich fantazii. Sny a touhy čtenářů měním ve vizi lepších zítřků a měním jejich myšlenky v konkrétní činy. Měním čtenáře na zákazníky.

Jméno pro firmu jsem nikdy hledat nemusela. Našlo si mě samo. Jsem CITRbartová. Takže CITRonová. Říkali mi tak na základce a říkali tak prý už mému dědovi. Mám svůj Citron a mám svůj šťastný Citron. Mám Lucky Citron.

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter

#LuckyCitron

Renáta
Šejnová

Péče o klientský servis

+420 720 457 979

renata@luckycitron.cz

61bcfcc1b861ffe60379c38d_Rectangle 49.png

Mám ráda houževnaté lidi, kteří s nadšením a odvahou vstupují do neprobádaných vod a umí se hecnout. A Renáta přesně taková je. Má tu úžasně buldočí povahu, se kterou se zakousne do každého úkolu. Bez ohledu na nálož, kterou to znamená.

Renáta se umí dívat hluboko pod povrch a umí naslouchat. Je skvělou textařkou a markeťačkou. Její nadšení a zápal jsou příjemně nakažlivé. Nikdy se nevzdává. Vždycky hledá řešení. Vždycky jde na maximum. Vždycky se soustředí na výsledek.

Proto mám Renatu v týmu. Protože vím, že se o vás a vaše projekty postará s péčí, jakou by dala svým vlastním dětem. Protože v tom pečování a dotahování je prostě lepší než já. A takovými lidmi se chci obklopovat. A takové lidi si přeju pro vás.

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

#LuckyCitron

Citroni v médiích a podcastech: