top of page
Lucie Zitterbartová | Lucky Citron

Komunikace je investice do lepší budoucnosti.

Na počátku všeho bylo slovo. Věta, která mi zní v hlavě od raného dětství. Pamatuji si samu sebe u nedělního pořadu Křesťanský magazín, jehož znělka začínala přesně těmito slovy. Až o mnoho let později jsem zjistila, že ta slova jsou z Bible. Tato kniha, stejně jako stovky dalších, zásadně ovlivnily můj pohled na komunikaci a člověka. Na jeho touhy, pohnutky a motivace.

Proč právě Lucie.

Dobrý textař má cit pro jazyk. Dává zdánlivě nesouvisející informace a znalosti do nového kontextu. Hodně poslouchá a ještě víc se ptá. Skvělý textař vás navíc přesvědčí. Prodá. Ovlivní vás. Nadchne vás a dostane se vám pod kůži.

Celý život pracuji s lidmi. Zkoumám jejich motivaci a snažím se odhalit jejich nejniternější pohnutky. Pátrám v mysli lidí a probouzím jejich fantazii. Sny a touhy čtenářů měním ve vizi lepších zítřků a měním jejich myšlenky v konkrétní činy. Měním čtenáře na zákazníky.

Jméno pro firmu jsem nikdy hledat nemusela. Našlo si mě samo. Jsem CITRbartová. Takže CITRonová. Říkali mi tak na základce a říkali tak prý už mému dědovi. Mám svůj Citron a mám svůj šťastný Citron. Mám Lucky Citron.

 • Dostupné online

  Potřebujete poradit, postrčit a ověřit si informace? Poradíme vám.

  15 min

  550 českých korun
 • Dostupné online

  Druhé oko se vždycky hodí, aby odhalilo, co naše hlava už ignoruje.

  30 min

  2 500 českých korun
 • Dostupné online

  Mentorská pomoc na startu pro juniorní a mediorní copywritery.

  1 hod

  750 českých korun

Média a já.

Poslechněte si nás třeba u oběda.

bottom of page