top of page
DSC00547.jpg

Správa LinkedIn

Možná chcete s LinkedInem začít a možná už vám šlape a potřebujete si jenom uvolnit ruce. Svěřte nám péči o svůj firemní i osobní profil. Pečlivě rozšíříme vaši síť o cílové publikum, zvýšíme počet sledujících na firemním profilu a pomůžeme s obsahem. Psát můžete sami a my vám pomůžeme s finalizací. Nebo to celé vezmeme na sebe.

A - Ukazuje.png

01

Startovací schůzka

Společně nastavíme cíle. Mohou být náborové, byznysové nebo můžeme podporovat značku jako takovou. Může to být kombinace. Podle cílů definujeme metriky a sestavíme plán komunikace.

02

Přípravná fáze

Strávíme spolu buď 3 nebo 6 hodin. Záleží, jak velká očekávání máte. Posbíráme od vás informace a podklady. V rámci 2-3 týdnů budeme pracovat na úpravě vašeho profilu a na prvním příspěvcích. Přípravná fáze zpravidla trvá kalendářní měsíc.

LIMETKA A.png
H - Frajer.png

03

Měsíční statusy

Každý měsíc nebo kvartál (dle potřeby, donluvy a kvality vaší součinnosti) si spolu naplánujeme online status. Probereme, co se podařilo a naplánujeme další aktivity i obsah. Posbíráme od vás podklady, případně vám dáme seznam toho, co od vás potřebujeme. A znovu pracujeme na dalším obsahu a pečujeme o váš profil.

04

Vyhodnocení

Vždy jednou za kvartál si uděláme delší setkání a projdeme si výsledky, upravíme cíle spolupráce, případně vymyslíme, jak váš obsah ještě víc zatraktivnit nebo oživit. Případně zkoumáme, jako další aktivity by nám na cestě k cíli pomohly.

COVER blog (1).png

Časté dotazy

Možná vás napadá spousta věcí. Podívejte se, jestli se nezepetal už někdo před vámi. A kdyby ne, domluvte si s naší Lucií online setkání vše vám vysvětlí.

 • Mohu ambasadorský program kdykoliv ukončit?
  Ano, ambasadorský program můžete kdykoliv ukončit. Uhrazená platba na rezervované kapacity je nevratná.
 • Jak probíhá platba?
  Vždy hradíte předem 1. Startovací konzultaci. Ta stojí 2.500 Kč bez DPH. Potom si můžete vybrat, zda uhradíte celý program naráz nebo hradíte každý měsíc extra. Platba za celý program vyjde o 15 % lépe. Platí se vždy 100 % předem.
 • Kolik členů může mít ambasadorská skupina?
  Minimálně máme 3 členy. Pokud je vás méně, napište mi na stastny@luckycitron.cz a dohodneme se na individuálním mentoringu, který vás vyjde levněji. Ideální skupina čítá 10 členů, maximum je 15. Složení ladíme na míru vašim cílům. Pokud jsou vaše cíle náborové, v týmu by měl být někdo z HR, pokud jsou prodejní, měl by být v týmu někdo ze salesu, vždy by měl být zastoupen marketing a vedení společnosti. Pokud chcete podpořit třeba pobočkový prodej, je vhodné do týmu zařadit lidi z poboček.
 • Co když v průběhu programu nějaký ambasador vypadne?
  Stane se, že to někoho přestane bavit, nebo prostě odejde z firmy. Možné je cokoliv. Ambasadora můžete nahradit. Pokud ho nahradíte, věnuji mu 1 hodinu osobní konzultace nad jeho profilem a nějakým základním vhledem do práce s LinkedInem, aby pro něj nástup do rozjetého vlaku nebyl takový šok. Připlácet si nemusíte. To je prostě v rámci servisu. Pokud ambasadora nenahradíte, nic se neděje. Na cenu to nemá vliv.
 • Co když ambasador potřebuje individuální pomoc?
  Někdy se stává, že někdo z týmu potřebuje víc času a má své vlastní tempo. Nebo si prostě není něčím jistý. Jednou za 6 měsíců může využít 15 minutovou konzultaci navíc zdarma. Pokud by se jednalo o větší míru podpory nebo častější, každých započatých 15 minut vyfakturujeme. Na sazbu se předem domlouváme v rámci celého programu. O využití konzultace navíc by měl vědět vedoucí projektu na straně klienta.

Pošlete nám poptávku:

Školíme u vás ve firmě a online. Zvládneme češtinu a angličtinu.

+420 608 911 354

Odesláno. Ozveme se do 48 hodin zpět.

bottom of page