top of page
1635844547178.jpg

Ambasadorský program

V rámci 6 měsíčního programu naučím váš tým pracovat s LinkedInem tak, aby to přinášelo výsledky. Pro byznys, nábor i celou značku. Stanu se vaším externím mentorem celého týdnu. Společně nastavíme cíle, klíčové aktivity pro úspěch. Upravíme profily a naučíme se tvořit obsah, který prodává.

A - Ukazuje.png

01

Startovací schůzka

Společně nastavíme cíle. Mohou být náborové, byznysové nebo můžeme podporovat značku jako takovou. Může to být kombinace. Podle cílů definujeme metriky a sestavíme ambasadorský tým.

02

Úvodní workshop

V půl 10 odstartujeme akci. V první části dne si dáme úvod do práce s LinkedInem. Ukážu vám, co je důležité a co zase ne a hlavně proč. Upravíme si profily. V druhé části dne si rozdělíme v rámci ambasadorské týmu role, úkoly a dílčí cíle. A pustíme se do práce. Končíme v 17 hodin. Vždy se potkáme fyzicky ve vaší firemní zasedačce.

LIMETKA A.png
H - Frajer.png

03

Měsíční statusy

Každý měsíc spolu strávíme 3 hodiny online. Probereme, jak se vám dařilo a komu se dařilo nejlépe. Probereme, jak výsledky ještě zlepšit a stanovíme si aktivity a cíle na další měsíc. Společně se pustíme do přípravy vašich příspěvků na další období. A takto budeme pracovat 6 měsíců. 

04

Vyhodnocení

V rámci 6. setkání ambasadorů si spolupráci vyhodnotíme a připravíme si rekapitulaci toho, odkud kam jsme došli a co nám to přineslo. Za tvrdou práci a společné úspěchy se odměníme obědem nebo večeří. Tým vše umí, už si vystačí bez podpory Citrona.

COVER blog (1).png

Časté dotazy

Možná vás napadá spousta věcí. Podívejte se, jestli se nezepetal už někdo před vámi. A kdyby ne, domluvte si s naší Lucií online setkání vše vám vysvětlí.

 • Mohu ambasadorský program kdykoliv ukončit?
  Ano, ambasadorský program můžete kdykoliv ukončit. Uhrazená platba na rezervované kapacity je nevratná.
 • Jak probíhá platba?
  Vždy hradíte předem 1. Startovací konzultaci. Ta stojí 2.500 Kč bez DPH. Potom si můžete vybrat, zda uhradíte celý program naráz nebo hradíte každý měsíc extra. Platba za celý program vyjde o 15 % lépe. Platí se vždy 100 % předem.
 • Kolik členů může mít ambasadorská skupina?
  Minimálně máme 3 členy. Pokud je vás méně, napište mi na stastny@luckycitron.cz a dohodneme se na individuálním mentoringu, který vás vyjde levněji. Ideální skupina čítá 10 členů, maximum je 15. Složení ladíme na míru vašim cílům. Pokud jsou vaše cíle náborové, v týmu by měl být někdo z HR, pokud jsou prodejní, měl by být v týmu někdo ze salesu, vždy by měl být zastoupen marketing a vedení společnosti. Pokud chcete podpořit třeba pobočkový prodej, je vhodné do týmu zařadit lidi z poboček.
 • Co když v průběhu programu nějaký ambasador vypadne?
  Stane se, že to někoho přestane bavit, nebo prostě odejde z firmy. Možné je cokoliv. Ambasadora můžete nahradit. Pokud ho nahradíte, věnuji mu 1 hodinu osobní konzultace nad jeho profilem a nějakým základním vhledem do práce s LinkedInem, aby pro něj nástup do rozjetého vlaku nebyl takový šok. Připlácet si nemusíte. To je prostě v rámci servisu. Pokud ambasadora nenahradíte, nic se neděje. Na cenu to nemá vliv.
 • Co když ambasador potřebuje individuální pomoc?
  Někdy se stává, že někdo z týmu potřebuje víc času a má své vlastní tempo. Nebo si prostě není něčím jistý. Jednou za 6 měsíců může využít 15 minutovou konzultaci navíc zdarma. Pokud by se jednalo o větší míru podpory nebo častější, každých započatých 15 minut vyfakturujeme. Na sazbu se předem domlouváme v rámci celého programu. O využití konzultace navíc by měl vědět vedoucí projektu na straně klienta.

Pošlete nám poptávku:

Školíme u vás ve firmě a online. Zvládneme češtinu a angličtinu.

+420 608 911 354

Odesláno. Ozveme se do 48 hodin zpět.

bottom of page