top of page

Nastartujeme váš
LinkedIn profil
pro byznys.

LinkedIn jako sociální síť získává v Česku i na Slovensku své místo v marketingovém mixu mnoha firem i podnikatelů. Je skvělou platformou pro budování firemní i osobní značky. Skvěle slouží pro nábor a lze jej využít jako efektivní nástroj pro generování obchodních příležitostí.

Workshopy

Budování značky

Ukážeme vám, jak LinkedIn jako komunikační kanál využít pro dlouhodobou podporu značky.

Nábor zaměstnanců

Naučíme vás na LinkedIn vyhledávat kandidáty bez nutnosti platit drahé firemní recruiterské účty.

Podpora prodeje

Díky LinkedInu snížíme náklady na získávání nových klientů a zkrátíme délku obchodního cyklu.

Co se naučíte.

Dáme vaší komunikaci srdce, duši a koule.

 • Měsíc 1: Lehký start
  První měsíc je opravdu přípravný a ještě se nepublikuje. Naopak se spolu musíme seznámit. Stanovíme si cíle pro spolupráci. Kolik čeho a jak rychle chceme dosáhnout, jak je to reálné. A co se bude dít, když cíle nenaplníme. To vše si domlouváme během prvního startovacího statusu na 60-90 minut dle typu balíčku. Dále navazujeme cca 3-6 hodinovým workshopem dle typu balíčku a rozsahu služeb. Tady už si děláme přípravu k samotné publikaci. Hledáme, jaká témata budeme komunikovat. Jak celou komunikaci postavíme. Jak bude vypadat grafika nebo potřebné fotky. A samozřejmě termíny, kdo co kdo dodá. Jak my, tak vy. A samozřejmě si nastavíme parametry spolupráce, tedy kdy se budeme scházet, jak si budeme předávat výstupy a kdo bude publikovat finalizované věci. Nezdá se to, ale je toho opravdu hodně.
 • Měsíc 1: Profi profil od profíků
  Váš profil je jako vizitka, nebo vstupní webová stránka. Musí budit dojem profesionality a pocit důvěry. Proto se na startu zaměříme na něj. A pokud máte i profil firemní, taky jej provětráme. Takže od nás dostanete tipy, jak profil upravit. A pokud se s tím nechcete trápit sami, za jednorázový příplatek vše vymyslíme a po odsouhlasení nastavíme my sami.
 • Měsíc 1: Aktivity, bez kterých se neobejdete
  Na startu spolupráce si s ohledem na Vaše cíle stanovíme i aktivity, které nám pomohou cíle naplnit. Protože my z praxe dobře víme, že jenom příspěvky nestačí. Pravděpodobně se zaměříme na: Práci s vyhledáváním Rozšiřování sítě Autorský mód → řekneme si kdy ano a kdy ne Práce s médii Přínosy a mínusy placených prémium účtů Navrhneme Vám i různé verze zpráv pro rozšiřování sítě a přímé byznys oslovení potenciálních zákazníků.
 • Měsíc 1 a pak každý další: Tvoříme obsah, který zaujme a vydělá
  Ve spolupráci se soustředíme na předem připravený plán komunikace. Jeho součástí je plán příspěvků na LinkedIn, LinkedIn Zpravodaj a možné provázání s blogem na Vašem webu nebo s newslettery. Díváme se na komunikaci jako na funkční celek, kam LinkedIn prostě musí zapadnout. Soustředíme se na: různé formáty (karusel, video, obrázek) jak hledat témata jak často a kdy publikovat základní tipy pro lepší psaní Vy píšete základní drafty textů. Ty nám vkládáte do šablony na Google Disku a my potom ladíme detaily, aby to fungovalo od samotného začátku.
 • Měsíc 2 a pak každý další: Komentáře a lajky jako nástroj pro budování komunity
  Učíme Vás, jak se zapojit do dění na LinkedInu a od začátku posílit svou značku. Nejsme žádní prokrastinátoři a dbáme na časovou efektivitu. Takže Vás naučím, jak být na LinkedIn maximálně aktivní a přitom tím nespálit víc než 15 minut denně.

Vyberte si termín.

Napište nám na renata@luckycitron.cz, pokud chcete platit na fakturu, nebo máte další dotazy k organizaci workshopu.

 • Prezenční workshop pro 4-15 členný HR tým a hiring manažery.

  4 hod

  18 150 českých korun

Komu už jsme pomohli změnit
čtenáře na zákazníky.

Vzděláváme freelancery, marketingové a obchodní týmy, agenturní lidi, velké i malé značky. 

1618398218774.jpeg

Lukáš Trnka

Marketing Director

BH Securities

Spolupráce s agenturou Lucky Citron byla pro nás pozitivní zkušeností. Vedle odborných dovedností, z nichž bych rád vyzvedl zejména copywriterské dovednosti a práci s LinkedIn, byli vždy schopni kvalitně navnímat kontext, zadání a celkově se jednalo o příjemnou spolupráci i po lidské stránce.

bhhjhkb.jpg

Jiří Peroutka

Manažer komunikace

dm drogerie markt Česko

2.png

Lucie nás zaujala svými příspěvky na LinkedIn. Skladba slov, emoce, příběh. Ano, zde vidíme potenciál, jak se dále posunout. Každá nová spolupráce je krokem do neznáma, proto jsme s napětím očekávali, zda dostojí očekáváním. Nedostála. Proč? Protože je několikanásobně překonala. Příprava na míru, seznámení se způsobem komunikace naší společnosti, konkrétní příklady z praxe. Žádná suchá teorie (no dobře, nějaká teorie ano), vytváření textů a okamžitá zpětná vazba. Vše provázené lidským přístupem, který je nám blízký. Pokud hledáte možnost, jak oživit své texty a získat nový náhled, neváhejte. Lucie je profesionál s bohatými zkušenostmi, které umí jednoduchým způsobem předat.

1071145_5359204_photo_detail_w.png

Miroslav Hošek

Majitel franšízy

RE/MAX Plus