top of page
Osobní LinkedIn profil
Osobní LinkedIn profil

čt 19. 1.

|

Webinář

Osobní LinkedIn profil

Správně vyplněný profil vám pomůže k novým zákazníkům nebo k lepší práci. Na našem online workshopu uvidíte, nejenom kde a jak co vyplnit. My vám navíc prozradíme PROČ to je důležité.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

19. 1. 2023 10:00 – 12:00

Webinář

Hosté

O události

Ukážeme vám, jak zvýšíte šanci na získání nových klientů díky dobře vyplněnému profilu na LinkedIn. Naučíte se, kde co vyplnit, jak co zapnout, a na co lidi skutečně klikaj. Vše z praxe. Ověřeno daty, které sbíráme téměř 8 let.

Co se vše dozvíte:

 • jak vyplnit osobní profil
 • jak správně oslovit v uvítací zprávě a nebýt za spamera
 • a spoustu dalších užitečných drobností, které vám usnadní život a zvýší šanci na získání klientů nebo vám přinese vysněnou práci

Komu ONLINE webinář pomůže:

 • freelancerům, majitelům firem a firemním ambasadorům, kteří si profil spravují sami
 • markeťákům, copywriterům a social media správcům, kteří se starají o profily svých značek a značek klientů a s LinkedInem nemají velkou zkušenost

Reference účastníků:

>>> Přečtěte si článek na webu

Co o webináři říká lektorka Lucie:

Starám se o profily klientů téměř 10 let každý jeden den. Vidím na čísla, studuju chování LinkedIn uživatelů a své hypotézy ověřuji v praxi. O tyto znalosti se s vámi podělím.

Nečekejte nudnou přednášku. Online workshop bude interaktivní a vy nové informace ihned uplatníte v praxi. Připravte se na 3 hodiny informací a tipů. Po workshopu budete mít svůj profil vymazlený do posledního písmenka.

❗❗❗ Záznam účastníkům neposkytujeme.

Vstupenky

 • WEBINÁŘ Standard

  1 193,00 Kč
  Daň: Včetně DPH
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page