čt 10. 9. | Restaurace Bellevue

Nejlepší LinkedIn setkání v Česku

"Lucie, uděláme setkání lidí z LinkedIn trochu jinak a bude to pecka, uvidíš. Prostě to nejlepší!" říká mi Radim u skleničky vína a rozvíjí své myšlenky dál. "No počkej, ale já dělám skvělý setkání LinkedInu!" říkám na oko uraženě. "Taky tam chodíš!"....
Zakázat přihlašování

Čas a místo

10. 9. 2020 18:00
Restaurace Bellevue, Karoliny Světlé 34, Staré Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Hecli jsme se. Ale jako fakt hodně. "Lucie, uděláme setkání lidí z LinkedIn trochu jinak a bude to pecka, uvidíš. Prostě to nejlepší!" říká mi Radim u skleničky vína a rozvíjí své myšlenky dál. "No počkej, ale já dělám skvělý setkání LinkedInu!" říkám na oko uraženě. "Taky tam chodíš!" prskám jak namíchnutá kočka. 😁😁😁 Jak si o tom tak ale povídáme, dává mi to smysl a najednou od výstřelku a přátelského pošťuchování u vína realizujeme zcela vážně míněnou akci. S nejlepším jídlem, na krásném místě a s báječným vínem. "Radime, a jak to pojmenujeme?" zamýšlím se celá natěšená. "No když to děláme my dva, to bude pecka. To bude nejlepší setkání ever," nadšeně rozhazuje Radim rukama. Udělá tu svoji dramatickou pauzu, zaboří mi svůj modrý pohled do tváře a mlčí. Faaakt nesnáším, když to dělá. 😁 "No tak jak?!" vyhrknu netrpělivě, protože vím, že za tím pokrovým výrazem je nápad. "No bude to Nejlepší setkání LinkedIn, Citrónová!" Výraz zkušeného hráče karet změní na výraz rozpustilého štěněte, co přineslo míček na hraní a čeká, že si s ním budete hrát. A já mám radost, že vás mohu pozvat na to krásné místo Pachtova paláce v 5* Smetana Hotel , kde se o nás postará tým profíků Pavel Stepanek ze Zátiší Group a #Bellevue. Pojďte s námi na skleničku.

Zakázat přihlašování

Sdílet událost

Praha

IČ: 74515241

Nejsem plátce DPH.

+420 608 911 354   |    lucie@luckycitron.cz

  • Lucie Zitterbartová
  • Lucie Zitterbartová
  • Lucie Zitterbartová
  • Lucie Zitterbartová

Píšu blog. Pro radost sobě i vám.

Slova jsou nejúčinnějším nástrojem na světě. Jediné slovo dokáže změnit celý svět. Stačí použít to správné.

© 2020 texty a desing vytvořila Lucie Zitterbartová.

Poděkování za pomoc: Radimovi, že se tu můžu chlubit jeho podcastem. Martinovi, že mi dá vždycky dobrou zpětnou vazbu, i když mě to občas rozčiluje. Terezce za korektury a druhé Terezce za neutuchající mentální podporu. Mému Michalovi, že poslouchal to špačkování při tvorbě a klapání klávesnice v půl čtvrté ráno.