top of page
Neformálko 7/2020
Neformálko 7/2020

čt 16. 7.

|

Botič Restaurant

Neformálko 7/2020

Léto je časem krásného počasí, letních zahrádek a to dává možnost potkat se ve větším počtu. Takže letos pouze v létě máte šanci setkat se ve větší skupině a poznat osobně zajímavé tváře LinkedIn světa.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

16. 7. 2020 19:00

Botič Restaurant, Nuselská 159/114, 140 00 Praha 4-Michle, Česko

O události

Zájem o Neformálko v létě se zdá být veliký a tak jsem zvědavá, jestli se vám podaří naplnit očekávání - tedy kapacitu minimálně 30 lidí i navzdory času dovolených. Já Vám věřím, že se to podaří. Našla jsem pro nás nové místo s krásnou a velkou zahrádkou, kde se více uslyšíme, a nebude nám takové vedro. :)

Změna místa a organizace pro větší skupinu lidí pro mne ale znamená, že od každého dostanu symbolických pár kaček za registraci. Vstupenka 150 Kč je nevratná, takže pokud se zaregistrujete a nedorazíte, může Vás hřát příjemný pocit, že jste zúčastněným přispěli pár kačkama na nějakou dobrotu na uvítanou. Zaplatit můžete kartou online.

Jinak je všechno při starém. Vizitky a křečovité byznys úsměvy nechte doma, protože nejde o žádný networking s naleštěnou bídou okoralých chlebíčků, tématy i textem nadupaných powerpointích slidů a snahou za každou cenu někde urvat nějaký ten kšeft. Co kdo sní a vypije je na Vás a na možnostech Vaší peněženky - každý pěkně za své.

Čeká Vás večer ve stylu "jaký si to uděláš, takový to máš". Připravte se na neformální atmosféru, tykání a skvělou splečnost v příjemném prostředí Botič restaurantu, kde mají dobrá vína, skvělou kuchyni a říznou Plzeň.

Na viděnou se těší:

Vaše Lůca 🍋

Sdílet událost

bottom of page