čt 04. 6. | Šenkovna Fine Wine Pub

Neformálko 6/2020

Domácí vězení skončilo. Venku je krásně, otevřeli nám zahrádku, sundali náhubky a já se moc těším, s kým z Vás se, přátelé, po dlouhé době uvidím. Na fotce vidíte, jak jsme se bavili minule. :)
Zakázat přihlašování

Čas a místo

04. 6. 2020 19:00
Šenkovna Fine Wine Pub, Sokolská 1788/60, Nové Město, 120 00 Praha-Praha 2, Česko

O události

V mém případě se ani po "korona krizi" nic nemění. Šenkovna nám týdny strádala a je potřeba ji podpořit. Červnový večer slibuje teplo a proto se potkáme na zahrádce Šenkovny. Skalní vědí, ostatní najdou -> abyste našli zahrádku, musíte projít celou restaurací úúúúúplně až dozááádu, zahnout do prava a vyhledat železné točité schodiště, které Vás dovede na místo určení. Ti s horším orientačním smyslem se zpetají na baru. :)

A jak už to znáte - vizitky a křečovité byznys úsměvy nechte doma, protože nejde o žádný networking s naleštěnou bídou okoralých chlebíčků, tématy i textem nadupaných powerpointích slidů a snahou za každou cenu někde urvat nějaký ten kšeft.

Vstupné se neplatí. Každý pěkně za své - co hrdlo ráčí a peněženka unese. :)

Čeká Vás večer ve stylu "jaký si to uděláš, takový to máš". Připravte se na neformální atmosféru, tykání a skvělou splečnost v příjemném prostředí Šenkovny, kde mají dobrá vína, skvělá marinovaná žebra a říznou Plzeň.

Na viděnou se těší Vaše Lůca (alias paní Citrónová - co to znamená? Přijďte a dozvíte se. )

Zakázat přihlašování

Sdílet událost

Praha

IČ: 74515241

Nejsem plátce DPH.

+420 608 911 354   |    lucie@luckycitron.cz

  • Lucie Zitterbartová
  • Lucie Zitterbartová
  • Lucie Zitterbartová
  • Lucie Zitterbartová

Píšu blog. Pro radost sobě i vám.

Slova jsou nejúčinnějším nástrojem na světě. Jediné slovo dokáže změnit celý svět. Stačí použít to správné.

© 2020 texty a desing vytvořila Lucie Zitterbartová.

Poděkování za pomoc: Radimovi, že se tu můžu chlubit jeho podcastem. Martinovi, že mi dá vždycky dobrou zpětnou vazbu, i když mě to občas rozčiluje. Terezce za korektury a druhé Terezce za neutuchající mentální podporu. Mému Michalovi, že poslouchal to špačkování při tvorbě a klapání klávesnice v půl čtvrté ráno.