top of page

Změňte
kariéru
k lepšímu.

Jsme malá agentura. Hodně věcí budujeme za pochodu a spoustu jich už máme. Zakládáme si na profesionalitě a jsme orientovaní na výsledky. Kvalitní lidi oceníme dobrou odměnou a dalším rozvojem.

Chci být citron

Náš příběh.

Pracujeme s vámi, ne pro vás.

Naši devizou je více než 15 let zkušeností z B2B byznysu, které jsme propojili se zkušenostmi z obsahového marketingu. Naším cílem je spolupráce. Nejsme plniči úkolů.

Máme zkušenosti s oblastmi jako je právo, automotive a průmysl, konzultační byznys, řemeslo, design a architektura a mnoho dalšího.

_NOS7313_fin_komprim.jpg

Lucie Zitterbartová

CEO & Idea maker

edited-3.jpg

Renáta Šejnová

CEO & Sales director

Čemu věříme:

Věříme v sílu spolupráce a celoživotní rozvoj. Stavíme na hodnotách jako poznání a věděníspolupráce a partnerstvíkreativita a řád, profesionalita a hrdost.

Kam směřujeme:

Věříme, že vhodně zvolenou komunikací můžeme měnit svět kolem sebe k lepšímu. Takoví jsme, to chceme učit naše klienty, jejich zákazníky i tým, se kterým pracujeme.

Jak pracujeme:

Věříme, že můžeme naše služby postavit na maximální transparentnosti a vysoké kvalitě práce po kreativní i funkční stránce.

#SpolečněLepší

1071145_5359204_photo_detail_w.png

Naši klienti.

Společně jsme lepší a rosteme.

„Spolupráce s „Lucky Citron“ patří mezi jednu z nejplodnějších a nejpříjemnějších spoluprací, které jsem zažil. Všechny dámy jsou nejen ochotné a vstřícné, ale zejména věci znalé a kompetentní, což je v dnešní době velká deviza.

 

V oblasti marketingového poradenství a konzultací je řadím mezi jedničky ve svém oboru. Velice rychle, efektivně a účinně mi pomohly již nesčetněkrát a těším se, že další poradenství ještě přijde. Mohu jen doporučit! “

Miroslav Hošek

Majitel franšízy RE/MAX

#Citronáda a dobré čtení.

S námi se nudit nebudete.

Newsletter
bottom of page